تبلیغات
تانگ سودو استان فارس - مطالب مرداد 1394

استاد سید محمد حسینی با حفظ سمت بعنوان دبیر تانگ سودو کشور معرفی شد.

[url=http://up.irantangsoodo.com/][img]plugins/content/imagesresizecache/c2eda33560402d5670ffb7a7d68ce9cd.jpeg[/img][/url]

استاد سید محمد حسینی نماینده تانگ سودو استان تهران با حفظ سمت بعنوان دبیر تانگ سودو کشور به فدراسیون ورزشهای رزمی معرفی شد . در این حکم که از طرف ریاست محترم تانگ سودو کشور صادر شده است آمده است : نظر به تعهدات و تجربیات ارزنده شما با حفظ سمت به مدت یکسال بعنوان دبیر تانگ سودو معرفی می گردید تا طبق قوانین فدراسیون و هماهنگی با مرکزیت سبک امور محوله را انجام دهید. شایان ذکر است استاد حسینی یکی از مربیان نمونه و با اخلاق تانگ سودو کشور است که دارای تحصیلات عالیه دانشگاهی و همچنین مدارک فنی جهانی در رشته تانگ سودو است.

ادامه مطلب

حضور تیم نوجوانان تانگ سودو در مسابقات بین سبکی کاراته

30 مرداد ماه سبک کیوکوشین کاراته یونیون در سالن شهدای سعدی شیراز میزبان رزمی کاران سبک های کاراته و تانگ سودو می باشد . با توجه به دعوت این سبک از تیم تانگ سودو استان فارس ، تیمی 12 نفره متشکل از تانگ سودو کاران نونهال و نوجوان با لباس رسمی سبک در مسابقات حضور خواهد داشت.با آرزوی موفقیت برای آینده داران تانگ سودو استان فارس.

استاد حامد موسوی مسئول کمیته فنی استان شد.

طی حکمی از سوی استاد مجتبی رضایی نماینده رسمی سبک تانگ سودو در استان فارس ، استاد سید حامو موسوی به مدت 1 سال بعنوان مسئول کمیته مهم و موثر فنی در استان فارس برگزیده شد . قابل ذکر است استاد موسوی از همرزمان قدیمی استاد رضایی در سبکهای مختلف ژاپنی و دارای مدرک مربی گری درجه 2 ملی و درجه 3 بین المللی می باشد . از خداوند منان پیشرفت روزافزون و موفقیت های چشمگیر این استاد ارزشمند استانمان را خواستاریم.


درباره سایت

  • با سلام .
    این وب سایت مطعلق به سبک تانگ سودو استان فارس به ریاست استاد مجتبی رضایی نماینده سبک در استان می باشد .

تصاویر منتخب 2

تانگ سودو استان فارس

اطلاعات سایت